Domů » E - Poradna - napsali jste » Nervový systém a Energy

Nervový systém a Energy

Stručný a výstižný název semináře v podstatě říká, o co na něm půjde. Jeho
lektorka, MUDr. lvana Wurstová seneurologii věnuje profesně celý život, s Energy spolupracuje již 15 let. Ve své praxi spojuje pohled lékaře klasické medicíny s akupunkturou, fytoterapií a dalšími alternativními metodami.

Pani doktorko, neurologický seminář je v Univerzitě Energy novinka, pro koho je přednáška koncipována

Jsem ráda, že firma Energy zařadila téma nervového systému do svého vzdělávacího cyklu. Seminář je určen

pro všechny zájemce, kteří se chtějí dozvědět něco zajímavého o fungování těla, Nervový systém je velmi složitá soustava. A zároveň velmi zajímavá. Nemůžeme probírat podrobně, co všechno obnáší a umí, ale můžeme se tomu aspoň přiblížit. Terapeutům i úplným laikům to bude určitě užitečné pro jejich práci i poznání.

Na co se mohou účastníci těšit?

Ráda bych přiblížila nervový systém zábavnou formou. Fungování mozku a nervů, svalů, zajímavosti ze světa těla a mozku. Budeme probírat samozřejmě nervové nemoci. To sice už taková zábava není, ale je dobré něco o nich vědět. Existuje spousta pověr a nepřesností, nejasností stran toho, co je nervová choroba a co není. Tak je uvedeme na pravou míru. Asi budou informace občas překvapivé. Přidáme i řeč těla, to znamená, že vystoupíme trošku z medicínských tabulek a vydáme se na dobrodružství objevování sama sebe.

Jakou máte osobni zkušenost s přípravky Energy u onemocnění nervového systému?

Onemocnění nervového systému jsou poměrně těžká a složitá, velmi často se bez klasické medicíny neobejdeme. Produkty Energy mohou však klientům přinést velkou úlevu, podporu energetiky těla a imunitního systému, Dlouhodobým testováním Supertronicem u pacientů s nervovými chorobami se,,vyklubaly“

Nejdůležitější produkty Energy. Vzhledem k tomu, že nervstvo spadá pod nadvládu elementu Vody, v popředí je samozřejmě Renol, Artrin. Dále je důležitým přípravkem Fytomineral, Celitin, Revitae. Ale o tom všem si povíme až na místě.

Děkujeme za rozhovor

MUDr. Kateřina Himmelová

 

UA-73059888-1