Domů » Zajimavosti » Co když bolí zub?

Co když bolí zub?

Milá redakce,

nedá mi to nepodělit se o mou opětovnou zkušenost s tak vynikajícím krémem, jako je Artrin. Miluji všechny krémy, ale tento je pro mě favoritem číslo jedna. Před měsícem jsem se vypravila na návštěvu k dceři, žijící v dalekém Švédsku. A samozřejmě, co čert nechtěl, dva dny před odletem mě rozbolel zub a nad ním se vytvořil hnisavý váček. O kousání na bolavé straně nemohlo být ani řeči. Nic příjemného. Co teď?

Vzpomněla jsem si, že přesně totéž se mi přihodilo se stejným zubem přímo na minulé Vánoce, také jsem měla před sebou cestu do Švédska – a doslova mě zachránil Artrin. Jako rytíř, když brání svou milou, i on se postavil na mou obranu a téměř hned mě zbavil bolesti.

Proto jako první pomoc nastoupil i nyní. Později se k němu přidal Drags Imun a Audiron. Artrinem jsem si bolavý zub a dásně potírala častěji, protože mi pomáhal zbavovat se bolesti (prášky na bolest mi ani na um nepřišly, neboť chemické léky neužívám již více než 13 let). Ráno a večer před spaním jsem si „vyrobila“ ústní vodu s pár kapkami Audironu a po umytí zubů s ní dobře vypláchla ústní dutinu. Vnitřně jsem nasadila i přírodní antibiotika Grepofit pro případ, pokud by tam byl zánět. Na tvář jsem párkrát aplikovala masku z Cytosan Fometum gelu a po jeho zaschnutí a smytí jsem ji opět natřela krémem Artrin. Téměř bez bolesti a v pohodě jsem odletěla do Švédska, kde jsem samozřejmě ještě pokračovala v ošetřování svého zubu. Díky těmto úžasným přípravkům jsem mohla příjemně strávit několik dní se svými drahými. Děkuji!

Ing. MÁRIA VERBENÍKOVÁ, Košice   Vitae  6/2019

UA-73059888-1