Domů » Zajimavosti » Jak testovat?

Jak testovat?

Chtěla bych Vám dnes napsat, jak velkou mám vždy radost, když nám pošlete svoje zkušenosti s produkty Energy. Baví mě nápaditost a odvaha, se kterou jste někdy ochotni je používat a zkoušet, ba přímo prozkoumávat, jaké další a další možnosti nabízejí. Spiron proti vším, Celitin na špatné trávení, Vironal na noční můry, Artrin do krvácející rány a – to bylo obzvláště vtipné a hodilo se mi – na umytí rukou od kolomazi, když vám spadne řetěz z kola… Jsou to stovky a stovky příběhů, které dokazují, jak úžasně pestrou a univerzální pomůcku nám příroda v podobě pentagramu poskytuje. Proto je dobré jej znát, rozumět vztahům mezi jednotlivými prvky, jak se ovlivňují a podporují… Pevně doufám, že k jeho pochopení přispívá i nový seriál, který ve Vitae právě běží!

Moc mě také těší i Vaše další dopisy, které nám občas zasíláte, jsou přátelské, otevřené, sdílíte v nich své příběhy (možná na oplátku za tyto krátké sloupky, které píše život sám), „známe se“ díky nim navzájem i na dálku. Už delší dobu mám jeden schovaný, od paní Mirky Aberlové z Brna, kterou tímto srdečně zdravím. Poslala mi jej před dvěma lety ze své dovolené v jižních Čechách. Psala v něm: „…Šumava je úžasná. Dostaly mě hlavně Černé a Čertovo jezero. Dokonalá harmonie pentagramu! Jezero – element Vody, stromy kolem něj za Dřevo, kameny a písek na dně jsou Země, rozpálené slunce nad hlavou za element Ohně. Do toho stačilo vhodit penízek – abychom se sem určitě ještě někdy vrátili a – pentagram byl doplněn i o Kov…“ Milé, viďte. To jsou slova, kterým rozumím, filozofie a způsob žití, jež jsou mi velmi blízké.

Vzpomněla jsem si při tom na článek o testování jednoho nového léku ,cituji: MEZINÁRODNÍ DVOJITÉ PROSPEKTIVNÍ RANDOMIZOVANÉ DVOJITĚ ZASLEPENÉ MULTICENTRICKÉ DÓZOVANÉ KONTROLOVANÉ KLINICKÉ STUDII. Abyste mi rozuměli, klasické medicíny si nesmírně vážím, umí úžasné věci, ale občas si říkám, jestli si některé věci už trošku moc nekomplikujeme…

Užijte si léto! MUDr. KATEŘINA HIMMELOVÁ              Vitae  7-8/2019

UA-73059888-1