Domů » Nezařazene » Moje cesta k Drags Imunu

Moje cesta k Drags Imunu

Ráda bych všem čtenářům, kteří jsou na společné Energy vlně nebo se chystají na ni naskočit, napsala svoji zkušenost s Drags lmunem, tzv. dračí krví. Když jsem si přečetla první řádky o tomto přípravku, napadlo mne, že ho budu užívat vnitřně jako prevenci proti všem bakteriím a virům, o kterých nemusíme mít ani tušení, Jak jsem řekla, tak jsem i učinila, a využívala celou lahvičku. Pocit, že pro své tělo zase něco dělám a ono mi to vrátí v dobrém slova smyslu, byl úžasný.

Po nějaké době jsem si všimla, že se mi  na špičce nosu a také nad horním rtem vytvořily nějaké neidentifikovatelné pupínky. Dost mě to znervóznilo. A tak na řadu nastoupil opět Drags lmun, který si má dle popisu poradit i zevně s různými neplechami. Začala jsem pupínky potírat několikrát denně, jen malou kapičkou,

která se na postiženém místě udržela. Po třech dnech vše zmizelo a já zajásala. Jenže předčasně, Po pár dnech byly pupínky zpět. Drags lmun nastoupil do druhého kola, kdy společnými silami bylo po týdnu jeho používání vyhráno.

Uplynul nějaký čas a Drags lmun mi ještě jednou pomohl s problémem na obličeji – tentokrát se mi kolem ústních

koutků začal tvořit suchý ekzém, Mazala jsem ho různými přípravky, ale bohužel nic nepomáhalo, Naopak, po některých byl stav ještě horší. Bylo to Velice nepříjemné, i z estetického hlediska.

 

Po všech neúspěších jsem sáhla opět po Drags lmunu. Ten pocit úlevy a štěstí, když jsem viděla, jak ekzém začíná ustupovat až do úplného vymizení!

Cítila jsem se zase skvěle. Prostě na dračí krev nedám dopustit a vždy bude mít své důležité místo u mě doma, i v mém srdci,

 

 

Helena Sukovská  Praha

Vitae 6/2017

UA-73059888-1