Domů » Zajimavosti » Tělo se musí opravdu poslouchat

Tělo se musí opravdu poslouchat

Moje zdraví nikdy nebylo na vrcholných stupíncích slávy, už dětství jsem většinou od podzimu do jara proležela s pravidelnými zápaly plic.
K tomu prokázané astma, alergie na stromy, srsti, trávy, kytky, peří, atd..  Dalo by se říci

„ALL lN“.

Bohužel doba, ve které jsme vyrůstali, nás nevedla k prevenci a zamyšlení, přístup byl spíš se v ničem moc nebabrat, brát to jako fakt a jít dál. Postupem času mi do života vstoupilo zaměstnání. To zúžilo volné chvilky, ale naplnilo život nevyčerpatelným stresem.

Bylo zvykem s jakoukoliv bolístkou běžet k lékaři. Taky jsem to tak dělala. Až když mě ve 30 letech skolily příušnice s nutnou hospitalizací, začala jsem se rozhlížet kolem sebe a vnímat svět z jiného úhlu. Úhlu, ve kterém se mi náhle blýsklo Energy.

První „imunitní nakopávač“ byl King Kong. NeuvěřiteIná proměna, najednou jsem začala pociťovat, že nejsem unavená, ani brzy ráno. Elán do života se ke mně vrátil! Pak se přidal Regalen, ten mi dost pomáhal srovnávat moje alergické reakce na potraviny. K tomu jsem si osvěžovala vzduch, kde to jen š|o, Spironem, využívala podporu Flavocelu, bolavé uzliny řešil Artrin, pleť jsem si opečovávala Cytovitalem. A ty vůně… aromaterapie jako vyšitá!

Ale jak to tak bývá, když se vše zdá „super“, přijde připomenutí, že stále je co rovnat. Moje letité cysty.., tak letité, že jsem je snad přijala za část sebe, Vlády se tehdy ujal pan Gynex.

Musím uznat, že odváděl dobrou práci. Bolesti počaly odcházet. A jak se tak tělo sbíralo, otěhotněla jsem. Krása a štěstí, Přírodní úkaz nemající obdoby. Najednou jsem byla tak „srovnaná“, cítila se výborně. Ale nebylo to ještě včas, na prvním (nepovinném!) screeningu na konci 1. trimestru se ukázalo, že moje štěstí by|o jenom planý poplach, Výsledek testu: dvojčátka, srostlá hrudníčky k sobě. Následovala okamžitá interrupce.

A bylo opět prázdno, nejen fyzicky, ale i psychicky. Všechno bylo pryč. Byť jsem byla naprosto vyrovnaná s nutným řešením, všechno bylo stále pryč. A já jsem si právě dvojčátka vždycky přála.

Tak zase nanovo… vyhojit bolavé, doplnit sílu a energii, chuť a přeci jen se opravdu zamyslet a změnit životní tempo. Vážně,je to, jako by na vás sáhla smrt. Prostě teď‘ víte, že musíte, že druhou takovou „věc“ už zažít nelze.

Pomalu jsem se vyhrabala z nejhoršího, půlrok utekl jako voda a počalo psychické i fyzické snažení o nové miminko. Tělíčko jsem si opravdu opečovávala, Vitamarin, Fytomineral, King Kong, Renol, Gynex, Cytosan.,. atd. Ale také pokračovala práce a stres, Za půl roku po interrupci jsem ležela v nemocnici, s meningitidou. Byla jsem na kapačkách, slintající na polštář, a snažila si vybavit, jak se píše moje jméno.

Nějak se mi nepodařilo sáhnout na to životní tempo. Pomohl mi Stimaral, srovnat a „vyklidnit se“, také díky Vitamarinu a Fytomineralu jsem ustála vše bez následků. Důkaz o mém vyléčení ale i o tom, že jsem konečně pochopila, že je nutno i v práci dokázat říct ne a dát přednost klidu, dnes leží vedle mne v postýlce a jmenuje se Janíček. Je to nejkrásnější potvrzení toho, že tělo se musí opravdu poslouchat. Vysílá jasné signály. A nikdo jiný než my mu nepomůže mít pevné základy.

Děkuji nejvíc ze všeho paní Soně Štrupové z Klubu Energy Praha 1 za nevídanou, nekonečnou pomoc a maximální podporu, Bez jejího doporučování a dávkování produktů Energy bych nikdy

nedostala svoje.  JA tam, kde je.

M. Tesařová     Praha

Zdroj:  Vitae  12/2016

UA-73059888-1