Domů » Novinky » Visage balance – maska, která vás pohladí

Visage balance – maska, která vás pohladí

Novinka: Visage balance – maska, která vás pohladí

Je to právě pohlazení, co nám často schází. Přitom ho potřebujeme všichni, a to obzvláště v chaotické době předvánoční. Vyzkoušejte Visage balance masku – kosmetickou novinku, která má přímo v popisu práce pohladit, zklidnit a obnovit ztracenou rovnováhu. Pleti navrací její přirozenou fyziologickou funkci, zklidňuje a vyrovnává barevné nedokonalosti.

POUŽITÍ

Svým složením je maska Visage balance koncipovaná jako víceúčelový produkt, dobře kombinovatelný se všemi krémy, které jsou v Energy nabídce k dispozici.

Namícháme si tak vlastně masku na míru, přesně takovou, jakou právě potřebujeme. S terapeutickým nebo

kosmetickým krémem Renove, který nám zrovna vyhovuje a máme ho rádi. Visage balance dodá krému hladivou energii a tolik potřebnou výživu v podobě minerálních látek obsažených v bílém jílu.

SLOŽENÍ

Kromě přírodního bílého jílu tvoří masku hydrolát geránia (muškát – Pelargonium graveolens) podporující hormonální systém a hydrolát slaměnky italské (smil italský – Helichrysum italicum) se zklidňujícími účinky. Ke zklidnění přispívá i organický zinek, který působí hojivě. Specialitou je koncentrovaný extrakt z Cistus ladanifer. Tato bylina vylučuje pryskyřici, jež má pozitivní vliv na poruchy pigmentace a celkově pleť ozdravuje a revitalizuje. Luxusní péči zaručuje vzácný, ručně lisovaný olej z Pistacia lentiscus s unikátními vyživujícími a zklidňujícími účinky. Energetické působení a příjemný pocit podpoří esence z heřmánku modrého (Chamomilla recutita), cistu, geránia a slaměnky.

RYCHLÁ APLIKACE

Okamžitý účinek pro vypnutí pleti: naneste velmi malé množství (1 kávovou lžičku) Visage balance masky na očištěnou a arganovým, mandlovým, nebo meruňkovým olejem ošetřenou pleť. Nechte působit 5–10 minut. Následně masku oroste vodou nebo Visage water, lehce rozmasírujte na hladkou kašičku a smyjte. Pleť ošetřete některým z krémů Beauty Energy. Udělejte si čas pro svoje pohlazení, míchejte a užívejte svoje oblíbené krémy novým způsobem. Věřím, že si Visage balance masku zamilujete, stejně jako ostatní produkty Energy.

K dostání na Klubech a v Konzultačních centrech Energy by měla být maska Visage balance od prosince 2018.

Marie Bílková

KOMBINACE S VISAGE BALANCE TYP PLETI

PĚSTICÍ KOSMETIKA

Dermaton gel akutně podrážděná – rychlé zklidnění

KOSMETICKÉ KRÉMY RENOVE

Droserin

Cytovital

Ruticelit

Artrin

Protektin

suchá, zánětlivá stresovaná (stažená) a citlivá unavená a vrásčitá hrubá, napjatá, oteklá, s akutním akné problematická, mastná a citlivá

TERAPEUTICKÉ KRÉMY

Droserin

Cytovital

Ruticelit

Artrin

Protektin

velmi suchá, ztenčená (papírová) zralá a vrásčitá, povadlá kuperózní a bledá suchá, dehydrovaná a zašedlá ekzematická, aknózní a oteklá

Všechny varianty masky vyhlazují pleť, stahují póry, jsou velice vhodné pro pleť s pigmentovými skvrnami a barevnými nerovnostmi.

UA-73059888-1