Domů » Zajimavosti » Zajímá vás, co má vliv na váš život?

Zajímá vás, co má vliv na váš život?

Zeptejte se vládců. Co ty na to, Hade?        Had (prvek Oheň) 20. 4.–19. 5. 2016Had 1

Roku 2016 vládne Ohnivá Opice a GUA KUN – partnerství, které si položí pod drobnohled naše vztahy. Vládce zodiaku Opice, vládce prvek Oheň a vliv Letící Hvězdy GUA KUN – Země, partnerství, letos příliš ve shodě nebudou. Mimořádně schopná, nicméně krapet lehkomyslná a potměšilá hravá Opice vidí neukázané, slyší nevyslovené – a to vztahům ne vždy svědčí. S neukázněným Ohněm by si ještě tak rozuměla, ale pečlivá, realistická Země s empatickými sklony jí příliš sedět nebude. Skvělá Opice ale ztroskotává, pokud na ni začne doléhat důležitost situace. Potom by převzal vládu prázdný Oheň a záleželo by na celkové konstelaci, zda by vládl z pozice přátelství, touhy, víry, nebo fanatismu. Letošní rok bychom měli strávit co nejhravěji, pak nám Ohnivá Opice připraví hody v kruhu rodiny i v naší peněžence.

Jak se s jejich vládou vyrovná jemný intelektuál Had?

Mezi Opicí a Hadem příliš přátelství nepanuje, intelektuál Had občas Opici přímo konsternuje a ta mu to potom dává sežrat. Vliv Ohnivé Opice způsobí, že se chvílemi bude Had cítit trochu zmateně a bude ho trápit, že věci v životě nejsou tak jasné a přímočaré, jak by se mu líbilo.

A co tím chce říci nám?

Je čas zpomalit své životní tempo a nehnat se za každou cenu rychle kupředu! V uplynulém roce jste měli jasné cíle, a když si srovnáte, kde jste dnes, s tím, kde jste byli před rokem, nejspíš uvidíte jasný a výrazný postup, přes propad, který máte za sebou. Opice Hadům radí – je čas ubrat plyn a užívat si!

Eva JOACHIMOVÁ       Energy aktuálně    4/2016

UA-73059888-1